Yıl sonu etkinliğimizi Dolmabahçe Sarayı’nda gerçekleştirdik. ‘Çocuklarımızın Sesi’ Sergi ve Konseri– 26 Nisan 2019 Çocuklarımız, Ahmet Özhan Beyefendi’nin katılımı ile görsel sanatlar branşlarında yaptıkları çalışmalar yanında Tanbûrî Cemil Bey’in eserlerinden oluşan konser repertuarı ile Millî Saraylar-Dolmabahçe Sarayı Meşkhane Salonu’nda sahnedeydiler. Konuklarımız arasında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmeler İstanbul İl Müdürü Arzu Gür, İl Müdür Yardımcısı…

Yıl sonu etkinliğimizi Dolmabahçe Sarayı’nda gerçekleştirdik.

‘Çocuklarımızın Sesi’ Sergi ve Konseri– 26 Nisan 2019

Çocuklarımız, Ahmet Özhan Beyefendi’nin katılımı ile görsel sanatlar branşlarında yaptıkları çalışmalar yanında Tanbûrî Cemil Bey’in eserlerinden oluşan konser repertuarı ile Millî Saraylar-Dolmabahçe Sarayı Meşkhane Salonu’nda sahnedeydiler.

Konuklarımız arasında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmeler İstanbul İl Müdürü Arzu Gür, İl Müdür Yardımcsı Ali Fuat Karaman, Yakacık Hatice Abbas Halim Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Kenan Arslan, geçmiş dönem müdiresi Şule Güngörün, Ebru Sanatçısı Hikmet Barutçugil bulunuyordu.

Saray atmosferinde geçen gecede çocuklarımız yı içinde yaptıkları Kaatı’, Tezhip ve Resim çalışmalarından oluşan sergi ve Tanbûrî Cemil Bey eserlerinden oluşan konser repertuarı ile büyük beğeni topladılar.

Eğitimler sırasında gösterdikleri özenli çalışmaları ve yıl sonu başarıları için çocuklarımızı kutluyoruz. Öğretmenlerimiz Prof. Ruhi Ayangil, Dürdane Ünver, Süreyya Alper, Neslihan Can ile yardımcı eğitmenlerimiz Ayşe Ozar, Kubilay Can, Esin Uyar, Salih Demirtaş, Nazlı Başak Başak, Baki Enis Balakbabalar, Memduh Özyalvaç, Burak Kısa ve Hasan Kiriş’e ve çocuklarımızla aynı sahneyi paylaşan Ahmet Özhan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Sergi ve konserimize katkılarından dolayı Millî Saraylar Müdürlüğü’nden Şule Gürbüz’e, ulaşım desteği içi Ümraniye Belediyesi’ne, çekimler için Depo Film’e, broşür tasarımı için Büşra Turan’a teşekkür ediyoruz.