2 Mayıs 2019 günü ikinci Bahar Şenliği’mizi gerçekleştirdik. Çocuklarımız, Bahar Şenliği ile birlikte katılım belgelerini alarak kısa dönem yaz tatiline girdi. Sürpriz konuklarımız ve eğitmenlerimizle doğa ile iç içe hep birlikte eğlenceli bir gün geçirdik. Bu güzel final ile ikinci yılımızı da geride bırakmış olduk. Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu ve eşi Canan Hanım’ın da konuğumuz…

2 Mayıs 2019 günü ikinci Bahar Şenliği’mizi gerçekleştirdik. Çocuklarımız, Bahar Şenliği ile birlikte katılım belgelerini alarak kısa dönem yaz tatiline girdi. Sürpriz konuklarımız ve eğitmenlerimizle doğa ile iç içe hep birlikte eğlenceli bir gün geçirdik. Bu güzel final ile ikinci yılımızı da geride bırakmış olduk.

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu ve eşi Canan Hanım’ın da konuğumuz olduğu bu özel günde, Beşiktaş J.K. futbolcuları Burak Yılmaz ve Necip Uysal, Çukur dizisi oyuncuları Aras Bulut İynemli ve Rıza Kocaoğlu, sanatçı Murat Dalkılıç, modacı Raisa-Vanessa Sason, stil danışmanı İlknur Şeref’in yanı sıra Can Çobanoğlu, Oğulcan Engin, Ece Doğulu, Yaşar Aşçıoğlu ve Emrah Evin çocuklarımızla biraradaydı.

Çeşitli piknik oyunları ile geçen bahçemize bir cam üfleme tezgahı kuruldu ve çocuklarımızla birlikte keyifle deneyimledik.

Çocuklarımız ve konuklarımızının yaptığı futbol maçı unutulmaz anlara sahne oldu.