2017-2018 eğitim yılını bir sergi ve konser ile tamamlayan Mim Sanat Derneği S.E.S (Sanat, Eğitim, Spor) Projesi öğrencileri, 14.05.2018 günü yapılan Bahar Şenliği ile birlikte yaz tatiline girdi. Bu eğlenceli günde neler olmadı ki? Çocuklarımız sürpriz bir şekilde sevdikleri futbol yıldızları İle buluştu… Yıldızlar ve çocuklar birarada futbol maçı, imzalanan t-shirtler, çocuklarımızın çalışmalarını konuklarımızla paylaşmaları,…

2017-2018 eğitim yılını bir sergi ve konser ile tamamlayan Mim Sanat Derneği S.E.S (Sanat, Eğitim, Spor) Projesi öğrencileri, 14.05.2018 günü yapılan Bahar Şenliği ile birlikte yaz tatiline girdi.

Bu eğlenceli günde neler olmadı ki? Çocuklarımız sürpriz bir şekilde sevdikleri futbol yıldızları İle buluştu… Yıldızlar ve çocuklar birarada futbol maçı, imzalanan t-shirtler, çocuklarımızın çalışmalarını konuklarımızla paylaşmaları, kendi eserlerinden oluşan sergiyi birlikte gezip anlatmaları, piknik oyunları, bol sohbetli bir yemek molası, takım formaları, bol kahkaha ve ‘Çınarlı Meydan’a çocuklarımızın kendi elleriyle ekip su verdiği çiçekler…

Ümraniye Kaymakamlığı, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ümraniye Rehberlik Araştırma Merkezi ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün proje ortağı olduğu Mim Sanat Derneği S.E.S (Sanat, Eğitim, Spor) Projesi kapsamında, 60 öğrenci Türk Süsleme Sanatları, Resim ve Türk Makam Müziği Eğitimleri alıyor. Spor ve sanatın buluştuğu bu eğlenceli günde, spor dünyasının yıldız isimleri ve çocuklar yaptıkları ortak aktivitelerle mutlu anlar yaşadılar.

‘Yıldızlarımız Çocuklarımızla Yanyana’ teması ile yapılan bahar şenliğinde, spor ve iş dünyasından başarılı isimler çocuklara eşlik ettiler. Cüneyt Tanman, Teknik direktör Mustafa Denizli, Sinan Engin, futbolcu Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan Turan, futbolcu Hamit Altıntop, Oğulcan Engin ve Ece Doğulu şenlikte çocukların yanındaydılar. Yıldızlar ve çocuklar arasında yapılan futbol maçı sırasında eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşandı.